Sta uraditi da zabranimo 5G mrezu u Novom Pazaru?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o Novom Pazaru od jutra do mraka...
Pazarka

Re: Sta uraditi da zabranimo 5G mrezu u Novom Pazaru?

Post by Pazarka »

Maja wrote:
19 Apr 2020, 21:02
Princess wrote:
19 Apr 2020, 19:59
Majo, koliko su pouzdane tvoje informacije, sve mi ovo lici na teoriju zavjere
To nije upitno da li su pouzdane. ID2020 je projekat za koji se javno zna,javno prica o njemu. Imate snimaka koliko hocete,gdje sam Bil Gejts o tome govori. Za takve umobolnike to je VELIKI korak za covjecanstvo,a za nas? Ko je glavni finansijer ID2020? Ko je glavni finansijer vakcine sa nanotehnologijom? Ko drugi nego on. Covjek koji je u intervjuu javno rekao da radi na depopulaciji,sto ce i uspjeti "ako napravimo dobar posao sa vakcinama"..Ovo nisu teorije,covjek ne krije svoje planove,najutjecajni je covjek na svijetu,2.najbogatiji..moze mu se😏Danas gledam Fox News,Amerika se opasno digla na noge,pocele su javne osude,sto je velika stvar jer do sada niko nije smio da pisne
Majo, daj neku drugu zanimljivu temu, ova više nije aktuelna :D

Emina1

Post by Emina1 »

Tako je, nikoga više ne zanima korona i 5G, svi se zadali u neke nove probleme..proljece :D

Maja

Post by Maja »

Emina1 wrote:
30 Apr 2020, 13:14
Tako je, nikoga više ne zanima korona i 5G, svi se zadali u neke nove probleme..proljece :D
Korona nikad nije ni bila bitna,obicna obmana..Ali nasem narodu i treba tako,neka ga obmanjuje ko stigne,neka uvodi obavezne vakcinacije,neka naprave od nas robove,neka nam oduzimaju djecu zbog neposlusnosti drzavi,neka,kad smo ovce i treba nam tako.

Emina1

Post by Emina1 »

Ništa bez organizacije, ovako možemo pričati godinama. Negooo, ima li šta od tih antena u Pazaru? Ja nisam čula da ih ima?

Post Reply